Praktyka Jogi Yin z Muzyką na żywo

Zapraszamy na wyjątkową praktykę przy muzyce na żywo!
Niedziela 20.05 g. 20.00-22.00

Praktyka yin jogi umożliwi Ci podróż w głąb siebie. Przy mantr, mis, pięknych rytmów tablic i magicznej kanteli, rozpłyniesz się w chwili obecnej. Subtelny rytm oddechu i wibracje muzyki pozwolą ci oderwać się od warstw napięcia i głębiej zagłębić się w tkanki, więzadła i kości.
Skoncentrujemy się na uspokojeniu układu nerwowego i otwarciu okolicy bioder, gdzie przechowujemy wiele emocji i traum.
Przyjdź i poddaj się grawitacji z pięknym krajobrazem dźwiękowym niezwykłych instrumentów i śpiewu mantr.

Sari Hellman uczy jogi w Finlandii i innych częściach świata.
Podczas zajęć z Sari możesz doświadczyć świadomej praktyki, obserwując co w danym momencie dzieje się w Twoim ciele i umyśle.
Muzyka jest ważną częścią jej życia, czuje, że ten uniwersalny język może uzdrawiać nas na poziomach, których nie jesteśmy świadomi w codziennym życiu. Muzyka głęboko nas dotyka, a kiedy połączymy praktykę jogi i uzdrawiającą moc muzyki, rezultat może być naprawdę relaksujący.
Sari: joga, wokal, kantele; Daga: śpiew, korekty; Eryk: sitar; Mariusz: gitara, miski do śpiewania, sampler

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim.
Koszt:
40 zł płatne przy rezerwacji miejsca