Podstawy Masażu Tajskiego - SPA dla stóp godz.12-14.30

Zapraszamy na cykl warsztatów przygotowanych z myślą o tych, którzy nie mają doświadczenia w masażu, techniki dobrane są w taki sposób by móc je łatwo powtórzyć w domu, zastosować w gronie rodziny lub przyjaciół.
Cykl będzie obejmował 4 spotkania.

Pierwszy z cyklu - masaż stóp

Wszyscy wiemy, że nawet krótki masaż pomaga nam się zrelaksować, zwłaszcza po długim dniu chodzenia lub spędzonym na stojąco, kiedy nasze stopy mają tendencję do puchnięcia.
Zadbane stopy w kulturze azjatyckiej są nie tylko walorem estetycznym ale przede wszystkim zdrowotnym.
Masaż stóp zatem to nie tylko relaks, ale również troska o swoje zdrowie, bo dobrze wykonany przynosi mnóstwo korzyści.
-poprawia krążenie
-poprawia sen
-pomaga wzmocnić system immunologiczny
-pozostawia poczucie spokoju i dobrego samopoczucia.
Na warsztacie nauczymy się podstawowych technik masażu tajskiego wraz z elementami refleksologii, nauczymy się również automasażu a wszystko to z wykorzystaniem naturalnych i pięknie pachnących balsamów.

Termin: 20.10.2018 w godz.12.00 – 14.30
Koszt: 80zł, para (w rozumieniu 2 osób) 70zł/os.
Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje bezzwrotna opłata przy rezerwacji miejsca .

Zapisy osobiście, telefonicznie lub mailowo.
Dom Kultury Jogi T 502 755 650 e-mail: kontakt@domkulturyjogi.pl
Nr konta PKO BP S.A. 85 1020 4027 0000 1902 1328 6101
Serdecznie zapraszamy !

Warsztaty poprowadzi Justyna Virmani, zakochana w tej formie pracy z ciałem od ponad 10 lat, swoją wiedzę zdobywa w Tajlandii i Europie, jest terapeutką i członkiem amerykańskiego stowarzyszenia Thai Healing Alliance International.